Au Pair výcviková škola

Svoje prvé dni v USA strávite vo výcvikovej škole Cultural Care Au Pair asi 45 minút od New Yorku. Poskytneme Vám všetko, čo budete potrebovať a postará sa o Vás skupina Cultural Care zamestnancov pracujúcich v škole na plný úväzok. Stretnete ďalších au pair z celého sveta, ktorí prišli spolu s Vami na tréningovú školu a sú rovnako nadšení a nervózni!

Váš rozvrh na tréningovej škole bude obsahovať mix intenzívneho tréningu a času na zábavu a spoznávanie nových priateľov v rámci aklimatizácie sa na Ameriku. Výučba na tréningovej škole dopĺňa MyAuPairCourses, sadu interaktívnych online modulov a úloh z príručky Au Pair Travel Kit, ktorá musí byť dokončená pred vycestovaním do USA.

S novým moderným prístupom výučby budete schopný previesť novo nadobudnuté informácie do praxe. Skupinové projekty Vám umožnia zoznámiť sa s ďalšími au pair. Pod starostlivým dohľadom svojich učiteľov budete spolu pracovať na rôznych témach a prediskutujete možné riešenia. Súčasťou budú aj situačné scénky a podrobné diskusie o preberaných témach:

  •     Potraviny a detská výživa
  •     Zdravie v domácnosti
  •     Bezpečnosť v dome a mimo domova
  •     Vývoj dieťaťa a vekovo zodpovedajúce aktivity
  •     Výchova detí v USA a manažment správania
  •     Budovanie sebaúcty u detí
  •     Zložitosť au pair role
  •     Manažment stresu
  •     Efektívna komunikácia a budovanie pevných vzťahov


Kvalifikovaní učitelia

Všetci naši lektori sú kvalifikovaní a majú veľa skúseností s výchovou detí. Podelia sa s Vami o svoje skúsenosti a dajú Vám veľa tipov a rád, aby ste si s deťmi vytvorili pekný vzťah.

Spoznajte nových priateľov 

Čas strávený na tréningovej škole je skvelou príležitosťou k spoznaniu ľudí z celého sveta a naplánovaniu rôznych dobrodružstiev. Budete mať príležitosť stráviť pol dňa v New Yorku a prezrieť si najväčšie zaujímavosti!

Kurz resuscitácie a kurz prvej pomoci

Pre všetkých našich au pair máme pod záštitou American Heart Association pripravené kurzy kardiopulmonálnej resuscitácie (“adult and pediatric CPR/AED”)  a kurz prvej pomoci. Po úspešnom absolvovaní kurzov získajú naši au pair certifikát o absolvovaní kurzov, platný na 2 roky. Zároveň získajú  bezplatný vstup k online rekvalifikačným materiálom a k bezplatným digitálnym učebným materiálom.