Prečo práve Cultural Care Au Pair?

S Cultural Care Au Pair sa spoliehate na správnu kartu, pretože sme najväčšia a najskúsenejšia au pair organizácia na svete. Od roku 1989 sme do USA poslali ako au pair viac než 85 000 mladých ľudí. Ako Cultural Care Au Pair môžete ťažiť z našich viac než 20ročných skúseností a z nášho záväzku poskytnúť Vám čo možno najlepšiu podporu v rámci procesu prihlasovania, hľadania rodiny a následne počas celého Vášho roku stráveného v USA.  

Počas 20tich rokov fungovania, Cultural Care Au Pair vytvorila nielen najväčšiu au pair spoločnosť na svete, ale tiež najväčšiu podporujúcu organizáciu v USA, S viac než 550timi miestnymi zamestnancami po celej krajine si môžete si byť istý, že počas celého roku v USA sa Vám bude dostávať tej najlepšej podpory. Navyše, Cultural Care Au Pair je jediná agentúra posielajúca au pair do USA, ktorá má svoju vlastnú kanceláriu a personál v každej krajine, z ktorej au pair pochádzajú.

Odlišne od iných agentúr, ktoré majú širšie zameranie, sa Cultural Care Au Pair špecializuje na posielanie au pair do USA. Pretože ponúkame jeden program a máme jediný cieľ, môžeme zaistiť najvyššiu kvalitu programu v odvetví. Pravidlá platiace pre au pair programy v USA patria k najprísnejším na svete. Je preto dôležité cestovať so spoločnosťou, ktorá je oboznámená s americkými zákonmi a predpismi. S Cultural Care Au Pair sa môžete cítiť v bezpečí, máme odpovede na všetky Vaše otázky týkajúce sa au pair v USA.