Nájdeme Vám vhodnú rodinu

Cultural Care AU Pair disponuje najväčšou sieťou hostiteľských rodín v USA a Vy preto máte možnosť prezrieť si žiadosti mnohých rodín a hovoriť s nimi predtým, než nájdete takú rodinu, pre ktorú by ste radi a s nadšením pracovali a žili s ňou. Pred konečným rozhodnutím posúdite žiadosti hostiteľských rodín a budete mať možnosť všetky ponuky z ich strany prijať alebo zamietnuť.

Zapadnete lepšie do športovo založenej rodiny alebo uprednostňujete rodinu, ktorá miluje čítanie a hranie hier? Cieľom nášho tímu, ktorý má na starosti hľadanie hostiteľských rodín, je nájsť pre Vás tu najvhodnejšiu. Na rozdiel od ostatných au pair organizácií, u ktorých hľadanie rodín funguje na základe neosobných online systémov, disponuje EF skúsenými pracovníkmi v USA, ktorí sa osobne podieľajú na výbere všetkých našich hostiteľských rodín. Zistili sme, že tento osobný kontakt je flexibilnejší, pružnejší a predovšetkým, je to najlepšia cesta k nájdeniu perfektnej rodiny.

Ako funguje proces hľadania rodiny?

  • Po vyplnení Vašej žiadosti ju prevezmú naši manažéri v Bostone, ktorí sa zaoberajú umiesťovaním au pair do rodín, a preskúmajú Vaše zručnosti a kvalifikáciu.
  • Keď nájdeme vhodnú rodinu, spojíte sa s ňou online cez osobné účty, kde si budete môcť prečítať základné informácie o rodine, deťoch a o tom, kde v USA žijú.
  • Hostiteľská rodina sa potom pozrie na Vašu online prihlášku a uvidí Vaše video, aby Vás lepšie spoznala.
  • Pokiaľ sa hostiteľskej rodine budete páčiť, zavolajú Vám.
  • Potom budete mať Vy i rodina nejaký čas na rozhodnutie, či si navzájom vyhovujete.
  • Keď sa nájde perfektná zhoda, plánovanie cesty do USA môže začať!

Au pair majú často mnoho otázok ohľadom telefonického pohovoru a mnoho z nich je z tejto časti procesu nervóznych. Aj keď pre Vás môže byt telefonický pohovor v angličtine výzva, nemusíte sa báť, pretože, rovnako ako u všetkého ostatného, Vás na tento krok pripravíme. Našou najlepšou radou je, aby ste si pred telefonátom pripravili niekoľko otázok, ktoré Vás o hostiteľskej rodine zaujímajú. Tým ju lepšie spoznáte a bude jednoduchšie zistiť, či zodpovedá Vašim predstavám.

Po tom, čo prijmete ponuku hostiteľskej rodiny, zažiadate za pomoci nášho personálu v miestnej kancelárií o vízum.