Ďalší krok

Prihlásiť sa do programu Au Pair nie je ťažké, ale tento proces môže nejakú dobu trvať. Nemusíte sa však ničoho obávať, pretože náš miestny personál je Vám plne k dispozícií a pomôže Vám s celým procesom, s výberom rodiny i s prípravami na cestu. Ak ste dospelý mladý človek, ktorý je nadšený z predstavy zahraničia a je ochotný sa zaviazať k prijatiu zodpovednosti za starostlivosť o deti, potom neváhajte podniknúť prvý krok a prihláste sa na bezplatnú informačnú schôdzku.

Všeobecne platí, že by ste mali žiadosť vyplniť aspoň 3-4 mesiace predtým, než by ste chceli do zahraničia vycestovať. Informačnej schôdzky sa môžete zúčastniť kedykoľvek, pre viac informácií stačí kontaktovať našu kanceláriu.

Po tom, čo sa prihlásite na informačnú schôdzku, spojíme sa s Vami, aby sme prediskutovali Vaše skúsenosti s deťmi, zodpovedali Vaše prípadné otázky a potvrdili si podrobnosti o samotnej schôdzke. Na schôdzke sa dozviete viac informácií o programe, budete mať príležitosť sa nás na čokoľvek spýtať a kedykoľvek to je možné, sú prítomní bývalí au pair, ktorí sa podelia o svoje individuálne skúsenosti z programu. Samozrejmá je tiež príležitosť hovoriť s jedným z našich zástupcov v súkromí.

Au Pair program má prísne pravidlá a americké Ministerstvo zahraničia stanovilo minimálne požiadavky. Cultural Care Au Pair Vám pomôže so splnením stanovených požiadaviek a s predstavením sa budúcej rodine. Je to dôležité preto, že starostlivosťou o dieťa na seba beriete veľkú zodpovednosť. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom toho, či spĺňate požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.