Program Au Pair

Cultural Care Au Pair je výmenný kultúrny program, ktorým získavate skúsenosti prostredníctvom starostlivosti o deti. Po celý čas svojho pobytu budete mať ako au pair možnosť v USA pracovať, študovať a cestovať. Stanete sa súčasťou starostlivo vybranej americkej rodiny, ktorej budete pomáhať s opaterou detí, zatiaľ čo budete spoznávať skutočný život v USA. Program sa riadi americkým Ministerstvom zahraničia, ktoré ponúka jediný legálny spôsob, ako v USA pracovať ako au pair. Au pair potrebuje vízum J-1. Ak Vás láka stráviť jeden až dva roky života v zahraničí, Cultural Care Au Pair program by pre Vás mohol byť správnou voľbou.

Ak sa chcete stať au pair, musíte byť vo veku od 18 do 26 rokov a mať skúsenosti so starostlivosťou o dieťa. Je potrebné mať ukončené stredoškolské vzdelanie, platný vodičský preukaz a čistý trestný register. Pokiaľ máte radi deti, je to skvelá príležitosť, ako zažiť niečo neobvyklé.

Základom programu je kultúrna výmena. Tým, že sa stanete súčasťou rodiny, sa ponoríte do angličtiny. Hostiteľská rodina Vám zverí zodpovednosť za deti a bude sa na Vás spoliehať. Získate naozajstné medzikultúrne skúsenosti!

Spoznáte nových priateľov, zlepšíte si angličtinu a získate cenné pracovné skúsenosti. Čakajú na Vás fantastické výhody, ktoré program ponúka. Študujte na americkej univerzite. Rozvíjajte svoju osobnosť. Cestujte po USA. Učte sa o americkej kultúre. Ovplyvníte život detí. Za to budete ubytovaní a budete dostávať plat.